Posao u BiH

Radnik/ca u IT industriji (više pozicija)

objavljeno prije 1 godina by Cuspis d.o.o.
Rok za prijavu je istekao.
  • Radno iskustvo
    Nije obavezno
  • Spol
    Muško/Žensko
  • Broj izvršilaca
    2
  • Obrazovanje
    Visoka stručna sprema - VSS

Opis posla

Želite li početi raditi u najbrže rastućoj globalnoj industriji: IT industriji?

Na pravom ste mjestu jer mi smo IT kompanija koja od 2005. godine razvija softverska rješenja te posluje u četiri države:  Velikoj Britaniji, BIH, Sjevernoj Makedoniji i Hrvatskoj.

Rastemo u svim državama te tražimo više radnika/ca koji žele napredovati u IT industriji ili se prebaciti u IT industriju kao i početnike.

Vaš profil:

·         minimalna stručna sprema: preddiplomski studij bilo kojeg smjera

·         nekažnjavan/a

Šta možete raditi kod nas u IT-u?

·         Programirati u .NET/.Core/AngularJs/.MVC/WebForms/WinForms

·         Programirati i raditi na blockchain-u

·         Biti tester programskih rješenja

·         Biti SQL analitičar i analizirati podatke u bazama

·         Voditi projekte ili pomagati u vođenju projekata

·         Biti Produkt manager i voditi brigu o našim programskim rješenjima

·         Baviti se marketingom i promocijom naših programskih rješenja

·         Baviti se prodajom naših programskih rješenja

Niste sigurni da li možete raditi na nekoj od gore navedenih pozicija?

·         U prva tri mjeseca ćemo raditi s Vama da i Vi i mi shvatimo koja je najbolja pozicija za Vas

Od Vas očekujemo:

·         želju za učenjem

·         sposobnost snalaženja u nepoznatim situacijama

·         temeljitost u obavljanju zadataka

·         snalažljivost, brzinu i proaktivnost

·         samostalnost u radu te spremnost na timski rad

·         informatičku pismenost s izvrsnim poznavanjem rada u MS Office programima

Nudimo:

·         rad na velikim nacionalnim i međunarodnim informatičkim projektima

·         rad s najnovijim informatičkim tehnologijama

·         priliku za učenje te osobni i profesionalni razvoj (edukacije i certifikati)

·         mogućnost napredovanja

·         mogućnost hibridnog rada

Ukoliko ste zainteresovani pošaljite nam svoju prijavu na office-bh@cuspis.com najkasnije do 31.03.2023., te molimo da priložite sljedeće dokumente (oboje u PDF formatu):

·         biografija

·         kopija diplome ili drugog validnog dokumenta kojim se dokazuje nivo i vrsta stručne spreme.